RU Niemann Polska

Новости

Podsumowanie roku koncernu Niemann Moebelteile

Понедельник, 28 Наябрь 2016

Podsumowanie sprzedaży w bieżącym roku, prezentacja nowych produktów oraz strategia i cele na przyszły rok. W centrali firmy Niemann Moebelteile, producenta najwyższej klasy płyt meblowych, odbyło się spotkanie przedstawicieli firm z 19 krajów, w tym także z Niemann Polska. 

 

Kuchnia z frontami Niemann - Polygloss nominowana w konkursie "Caesarstone Kitchen of the Year 2016"!

Среда, 23 Наябрь 2016

W ramach konkursu „The Caesarstone Kitchen of the Year” widzowie mają możliwość odwiedzić domy, w których zrealizowano najlepsze projekty kuchni w RPA. Właściciele domów oraz projektanci kuchni opowiadają o najnowszych trendach oraz inspiracjach, dzięki którym powstała konkursowa kuchnia.

HITY JESIENI - Kristall, Kristall Satina i Zero-Edge

Среда, 19 Октябрь 2016

Produkt KRISTALL stanowi „crème de la crème” naszej oferty.  Dzięki odpornemu na zarysowania laminatowi grubości 2mm i wykończeniu frontu w opatentowanej technologii „Zero Edge” (uhonorowanej nagrodą High product quality na targach Interzum 2015) jedynym porównywalnym do niego produktem są fronty szklane.

 

Dni Otwarte w hurtowniach - Zapraszamy na spotkanie!

Суббота , 3 Сентябрь 2016

Wrzesień to czas naszych spotkań z klientami w hurtowniach na terenie Polski. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

 

Pianovo Metal

Пятница, 22 Июль 2016

Twórcza praca nad doskonaleniem produktu Pianovo, doprowadziła do pomysłu uszlachetnienia tej matowej powierzchni metalami. W rezultacie otrzymaliśmy 4 nowe warianty płyty - Miedź, Tytan, Stal i Chrom.

 

Nowy katalog czerwiec 2016

Пятница, 10 Июнь 2016

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą aktualną ofertą w najnowszej edycji naszego katalogu.