RU Niemann Polska

Новости

Nowe płyty meblowe Pianovo Silk

Понедельник, 2 Январь 2017

Pianovo Silk - jest to nowy produkt matowy w ofercie Niemann Polska charakteryzujący się połyskiem na poziomie 5 gloss-ów oraz wysoką odpornością na zabrudzenia i ślady palców.

Konkurs fotograficzny z produktami Niemann Polska

Четверг, 1 Декабрь 2016

Konkurs skierowany jest do osób indywidualnych, stolarzy, projektantów, architektów, którzy użyli w realizacji swojego projektu płyt meblowych Niemann Polska. Wystarczy wysłać fotografię kuchni, mebli, szafy aby mieć szansę wygrania tabletu Samsung Galaxy Tab E.

Podsumowanie roku koncernu Niemann Moebelteile

Понедельник, 28 Ноябрь 2016

Podsumowanie sprzedaży w bieżącym roku, prezentacja nowych produktów oraz strategia i cele na przyszły rok. W centrali firmy Niemann Moebelteile, producenta najwyższej klasy płyt meblowych, odbyło się spotkanie przedstawicieli firm z 19 krajów, w tym także z Niemann Polska. 

 

Kuchnia z frontami Niemann - Polygloss nominowana w konkursie "Caesarstone Kitchen of the Year 2016"!

Среда, 23 Ноябрь 2016

W ramach konkursu „The Caesarstone Kitchen of the Year” widzowie mają możliwość odwiedzić domy, w których zrealizowano najlepsze projekty kuchni w RPA. Właściciele domów oraz projektanci kuchni opowiadają o najnowszych trendach oraz inspiracjach, dzięki którym powstała konkursowa kuchnia.

HITY JESIENI - Kristall, Kristall Satina i Zero-Edge

Среда, 19 Октябрь 2016

Produkt KRISTALL stanowi „crème de la crème” naszej oferty.  Dzięki odpornemu na zarysowania laminatowi grubości 2mm i wykończeniu frontu w opatentowanej technologii „Zero Edge” (uhonorowanej nagrodą High product quality na targach Interzum 2015) jedynym porównywalnym do niego produktem są fronty szklane.

 

Dni Otwarte w hurtowniach - Zapraszamy na spotkanie!

Суббота , 3 Сентябрь 2016

Wrzesień to czas naszych spotkań z klientami w hurtowniach na terenie Polski. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!