RU Niemann Polska

Новости

Rozwiązanie konkursu "Foto z Niemann Polska"

Понедельник, 6 Март 2017

Konkurs skierowany był do osób indywidualnych, stolarzy, projektantów, architektów, którzy użyli w realizacji swojego projektu płyt meblowych Niemann Polska. Wystarczyło wysłać fotografię kuchni, mebli, szafy aby mieć szansę wygrania tabletu Samsung Galaxy Tab E.

Dzień otwarty z Niemann Polska w Pakdrew w Siedlcach

Четверг, 9 Февраль 2017

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z  naszym przedstawicielemw w najbliższy piątek, 10.02.2017 w godz. 8.30 - 15.30 w siedzibie firmy Pakdrew w Siedlcach! Do zobaczenia!

 

NIEMANN EVOLUX – najtwardszy akryl w najniższej cenie

Понедельник, 6 Февраль 2017

W Niemann Polska ciągle pracujemy nad udoskonalaniem oferty, aby szła w równi z potrzebami naszego rynku. Zaowocowało to stworzeniem nowego produktu - EVOLUX. Jest to płyta połyskowa pokryta laminatem akrylowym odpornym na zarysowania Senosan 1800.

 

Heban Ekskluzywne Meble - dystrybutor Niemann Polska w Warszawie

Вторник, 24 Январь 2017

Zapraszamy wszystkich z Warszawy i okolic do firmy Heban EkskluzywneMeble.  W ofercie Heban znajdą Państwo materiały i akcesoria do produkcji mebli w tym płyty meblowe Niemann Polska.

 

Meb-Lux Meble Chełm - nowy dystrybutor Niemann Polska w województwie lubelskim

Вторник, 17 Январь 2017

Zapraszamy wszystkich z miasta Chełm i okolic do hurtowni Meblux. W województwie lubelskim to już czwarty dystrybutor, u którego można kupić płyty meblowe Niemann Polska.

Mega obniżka na płyty Polygloss oraz Polygloss 4x9

Среда, 4 Январь 2017

Miło nam poinformować, że począwszy od 2 stycznia 2017 roku obniżce uległy ceny płyt Polygloss oraz Polygloss 4x9. Obniżka podyktowana jest zmianą standardowej grubości płyty na 18 mm oraz zwiększeniem wydajności produkcji.