RU Niemann Polska

Новости

Dni Otwarte z Niemann Polska

Пятница, 7 Апрель 2017

Serdecznie zapraszamy na spotkania z naszymi przedstawicielami. Czekamy na Państwa z katalogami,
poradami oraz rabatami.

 

Konkurs - Projekt Ekspozycyjny Niemann

Понедельник, 3 Апрель 2017

Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie projektu mebli, z wykorzystaniem ekspozycyjnych frontów połyskowych firmy Niemann Polska. Muszą być to projekty nietuzinkowe, ciekawe zarówno pod względem wzorniczym, jak i użytkowym. Atutami będą oryginalne formy i kształty oraz innowacyjne rozwiązania. W konkursie mogą wziąć udział stolarze, architekci, projektanci, uczniowie i studenci kierunków związanych z projektowaniem mebli. Uczestnicy mogą zgłosić tylko jeden projekt mebla. Najlepszy projekt zostanie nagrodzony nagrodą pieniężną w wysokości 1000 zł.  Organizator konkursu dopuszcza możliwość realizacji projektu.

 

Rozwiązanie konkursu "Foto z Niemann Polska"

Понедельник, 6 Март 2017

Konkurs skierowany był do osób indywidualnych, stolarzy, projektantów, architektów, którzy użyli w realizacji swojego projektu płyt meblowych Niemann Polska. Wystarczyło wysłać fotografię kuchni, mebli, szafy aby mieć szansę wygrania tabletu Samsung Galaxy Tab E.

Dzień otwarty z Niemann Polska w Pakdrew w Siedlcach

Четверг, 9 Февраль 2017

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z  naszym przedstawicielemw w najbliższy piątek, 10.02.2017 w godz. 8.30 - 15.30 w siedzibie firmy Pakdrew w Siedlcach! Do zobaczenia!

 

NIEMANN EVOLUX – najtwardszy akryl w najniższej cenie

Понедельник, 6 Февраль 2017

W Niemann Polska ciągle pracujemy nad udoskonalaniem oferty, aby szła w równi z potrzebami naszego rynku. Zaowocowało to stworzeniem nowego produktu - EVOLUX. Jest to płyta połyskowa pokryta laminatem akrylowym odpornym na zarysowania Senosan 1800.

 

Heban Ekskluzywne Meble - dystrybutor Niemann Polska w Warszawie

Вторник, 24 Январь 2017

Zapraszamy wszystkich z Warszawy i okolic do firmy Heban EkskluzywneMeble.  W ofercie Heban znajdą Państwo materiały i akcesoria do produkcji mebli w tym płyty meblowe Niemann Polska.