RU Niemann Polska

Новости

Zmiana w regulaminie konkursu "Odśwież kuchnie z Niemann Polska"

Вторник, 3 Октябрь 2017

 Informujemy, że zmianie uległ termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu z 31 października br. do 30 listopada br.

Spotkaj się z nami!

Вторник, 12 Сентябрь 2017

Serdecznie zapraszamy na spotkania z naszymi przedstawicielami. We wrześniu br. czekamy na Państwa z katalogami oraz poradami w następujących miejscach:

 

Sprawdzacz kolorów Niemann

Понедельник, 11 Сентябрь 2017

Czy spotykacie się z klientami, którzy nie potrafią sobie wyobrazić jak będą wyglądały fronty kuchenne w konkretnym kolorze? Wymyśliliśmy specjalną folię, dzięki której po przyłożeniu do formatki z naszego ekspozytora w prosty sposób możecie pokazać klientowi jak wyglądać będzie kuchnia w danym kolorze.

 

Konkurs - Odśwież kuchnie z Niemann Polska

Вторник, 1 Август 2017

Zadaniem uczestników konkursu jest przesyłanie zdjęć swoich mebli kuchennych. Firma Niemann Polska spośród nadesłanych zdjęć wybierze jedną kuchnie, w której wymieni fronty szafek oraz szuflad. Konkurs ma na celu pokazanie, że wymiana frontów meblowych nie jest skomplikowanym przedsięwzięciem i każdy może to zrobić na własną rękę.

Niemann Polska wyróżniony w rankingu miesięcznika Forbes!

Пятница, 9 Июнь 2017

W czwartek 8 czerwca podczas gali w sopockim hotelu Haffner zostały wręczone Diamenty Forbesa. Niemann Polska zdobył wyróżnienie w kategorii firm o poziomie od 5 do 50 mln PLN w województwie pomorskim. W tym roku na liście laureatów znalazły aż 274 firmy. 

Rozstrzygnięcie konkursu - Projekt Ekspozycyjny Niemann

Пятница, 9 Июнь 2017

Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie projektu mebli, z wykorzystaniem ekspozycyjnych frontów połyskowych firmy Niemann Polska. W konkursie mogli wziąć udział stolarze, architekci, projektanci, uczniowie i studenci kierunków związanych z projektowaniem mebli. Najlepszy projekt został nagrodzony nagrodą pieniężną w wysokości 1000 zł.