RU Niemann Polska

Новости

Niemann Polska odświeży kuchnie Pana Tomka z Olsztyna!

Понедельник, 11 Декабрь 2017

Konkurs  „Odśwież kuchnie z Niemann Polska” zakończony! Głosowanie Jury wyłoniło jednego Laureata, który zostanie nagrodzony nowymi, wybranymi przez siebie frontami kuchennymi wyprodukowanymi z płyt meblowych z obecnej oferty Niemann Polska o wartości nie większej niż 10 000 zł netto. 

Międzynarodowe targi MEBEL 2017 w Moskwie

Пятница, 24 Наябрь 2017

W dniach 20-24 listopada br.  w Moskwie odbyły się Międzynarodowe targi MEBEL 2017. To największa impreza targowo-wystawiennicza branży meblowej w Rosji.

 

Zmiana w regulaminie konkursu "Odśwież kuchnie z Niemann Polska"

Вторник, 3 Октябрь 2017

 Informujemy, że zmianie uległ termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu z 31 października br. do 30 listopada br.

Spotkaj się z nami!

Вторник, 12 Сентябрь 2017

Serdecznie zapraszamy na spotkania z naszymi przedstawicielami. We wrześniu br. czekamy na Państwa z katalogami oraz poradami w następujących miejscach:

 

Sprawdzacz kolorów Niemann

Понедельник, 11 Сентябрь 2017

Czy spotykacie się z klientami, którzy nie potrafią sobie wyobrazić jak będą wyglądały fronty kuchenne w konkretnym kolorze? Wymyśliliśmy specjalną folię, dzięki której po przyłożeniu do formatki z naszego ekspozytora w prosty sposób możecie pokazać klientowi jak wyglądać będzie kuchnia w danym kolorze.

 

Konkurs - Odśwież kuchnie z Niemann Polska

Вторник, 1 Август 2017

Zadaniem uczestników konkursu jest przesyłanie zdjęć swoich mebli kuchennych. Firma Niemann Polska spośród nadesłanych zdjęć wybierze jedną kuchnie, w której wymieni fronty szafek oraz szuflad. Konkurs ma na celu pokazanie, że wymiana frontów meblowych nie jest skomplikowanym przedsięwzięciem i każdy może to zrobić na własną rękę.