RU Niemann Polska

Новости

Wyprzedaż - wielkie wietrzenie magazynu -50% od ceny paletowej

Вторник, 8 Май 2018

W Niemann Polska wystartowało wielkie wietrzenie magazynu. Jeśli masz w planach realizacje wymagające większych zakupów, to warto abyś pomyślał o nich właśnie teraz. To idealna okazja na zakup płyt meblowych po niższej cenie.

 

Wyjątkowa współpraca Niemann Polska i Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

Понедельник, 23 Апрель 2018

Biznes i sztuka to dwa różne światy, których integracja może dać zaskakujący, elektryzujący efekt. Połączenie sił Niemann Polska i Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych zaowocowało wyjątkowym pomysłem na konkurs. Zadaniem studentek III Pracowni Projektowania Architektury Wnętrz ASP w Gdańsku było stworzenie projektu stanowiska wystawienniczego na potrzeby Niemann Polska. Nagrodą główną w konkursie było 2000 zł.

Niemann Polska odświeży kuchnie Pana Tomka z Olsztyna!

Понедельник, 11 Декабрь 2017

Konkurs  „Odśwież kuchnie z Niemann Polska” zakończony! Głosowanie Jury wyłoniło jednego Laureata, który zostanie nagrodzony nowymi, wybranymi przez siebie frontami kuchennymi wyprodukowanymi z płyt meblowych z obecnej oferty Niemann Polska o wartości nie większej niż 10 000 zł netto. 

Międzynarodowe targi MEBEL 2017 w Moskwie

Пятница, 24 Ноябрь 2017

W dniach 20-24 listopada br.  w Moskwie odbyły się Międzynarodowe targi MEBEL 2017. To największa impreza targowo-wystawiennicza branży meblowej w Rosji.

 

Zmiana w regulaminie konkursu "Odśwież kuchnie z Niemann Polska"

Вторник, 3 Октябрь 2017

 Informujemy, że zmianie uległ termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu z 31 października br. do 30 listopada br.

Spotkaj się z nami!

Вторник, 12 Сентябрь 2017

Serdecznie zapraszamy na spotkania z naszymi przedstawicielami. We wrześniu br. czekamy na Państwa z katalogami oraz poradami w następujących miejscach: