RU Niemann Polska

Блог

Pianovo Super Mat i Silk - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.3

Понедельник, 2 Январь 2017

Płyta Pianovo Super-mat to propozycja dla tych, którzy wolą meble o super matowym wykończeniu. Są to płyty o ciekawej kolorystyce, odporne na zarysowania i „ślady palców”. Doskonale sprawdzają się jako materiał na fronty szafek kuchennych.

 

Polygloss (wysoki połysk) - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.2

Вторник, 27 Декабрь 2016

Fronty wykonane z płyt meblowych Polygloss to gwarancja, że nasza kuchnia będzie bardzo wytrzymała na wszelkie uszkodzenia. Takie fronty nadają kuchni nowoczesny wyraz, są proste w formie, a zarazem są eleganckie i gustowne.

Acrylux ECO, Premium i Mat oraz Acrylux 0.5 - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.1

Вторник, 20 Декабрь 2016

Fronty do mebli kuchennych z płyt meblowych Acrylux są doskonałą alternatywą dla frontów lakierowanych. Fronty mają bardzo wysoki połysk, dzięki któremu uzyskać można efekt głębi i lustra w kuchni.

 

Jak czyścić i dbać o fronty kuchenne Niemann Polska

Среда, 14 Декабрь 2016

O meble kuchenne trzeba dbać. Często jednak nie wiemy jak robić to prawidłowo. Jak używać sprzętów kuchennych, czym czyścić zabrudzenia z tłuszczu lub odciski palców. Podpowiadamy,
w jaki sposób dbać o fronty kuchenne, wykonane z płyt Niemann Polska.

 

Połyskowe fronty lakierowane, foliowane czy fronty Niemann Acrylux i Polygloss? Jaka jest między nimi różnica i które najlepiej sprawdzą się w kuchni?

Вторник, 29 Ноябрь 2016

Wybór mebli do naszej wymarzonej kuchni nie jest prostą sprawą. Ze względu na jednorazowy spory koszt jest to jedna z najtrudniejszych decyzji przy urządzaniu mieszkania. Dlatego warto poświęcić czas i zapoznać się z obecnie panującymi trendami.

Jak urządzić funkcjonalną kuchnię

Понедельник, 7 Ноябрь 2016

Nie ważne czy Twoja wymarzona kuchnia jest duża czy mała, zamknięta lub otwarta. Ważne aby przestrzegać kilku uniwersalnych zasadach przy jej planowaniu, które przełożą się na komfort gotowania.