RU Niemann Polska

Блог

Cement, kamień oraz inox, czyli jesienne nowości od Niemann Polska

Четверг, 31 Август 2017

Współczesny desing nie boi się odważnych wizji i rozwiązań. Niemann Polska, jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm z branży meblarskiej, stara się ciągle rozwijać swoje produkty.  Wsłuchując się w oczekiwania konsumentów, projektantów oraz architektów wprowadza na rynek nowe płyty meblowe o niespotykanych dotąd powierzchniach takich jak cement czy kamień.

 

Technologia „Fold it” by Niemann, czyli płyt meblowych cięcie-gięcie

Пятница, 18 Август 2017

Niemann, jako nieliczna firma z branży meblarskiej, słynie z ciągłego rozwoju gamy swoich produktów. W wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży płyt połyskowych wielokrotnie spotkaliśmy się z problemem dotyczącym oklejenia szerokich elementów. Wychodząc naprzeciw tym trudnościom opracowaliśmy technologię precyzyjnego frezowania, która dzięki „złożeniu” frontu o 90 stopni pozwala uzyskać idealną krawędź i perfekcyjnie przechodzące usłojenie.  Nazwaliśmy ją „Fold it”.

Wymiana frontów sposobem na odnowienie kuchni

Понедельник, 31 Июль 2017

Decyzja o zmianach w kuchni podejmowana jest przeważnie wtedy, gdy szykujemy się do większego remontu. Co zrobić jednak, gdy marzymy o nowych meblach kuchennych, ale nie chcemy na nie wydawać dużej kwoty pieniędzy? Wystarczy wymienić same fronty, których zakup jest szybszym i mniej kosztownym sposobem na odmienienie wyglądu wnętrza, niż kompleksowa wymiana całej zabudowy kuchennej.

Rewolucja Niemann Polska w materiałach do produkcji drzwi przesuwnych szaf i garderób

Среда, 5 Июль 2017

Drzwi przesuwne mają szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz. Służą, jako zamknięcie szaf wnękowych oraz wolnostojących. Mogą być również wykorzystane, jako drzwi do pokoju, garderoby czy jako ruchoma ściana oddzielająca i dzieląca pomieszczenia. Dzięki płytą meblowym Niemann Polska takie drzwi mogą nadać charakteru każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdują. 

 

Pianovo Metal - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.8

Понедельник, 24 Апрель 2017

Pianovo Metal - w konsekwencji twórczej pracy nad doskonaleniem produktu Pianovo narodził się pomysł uszlachetnienia znanego do tej pory wykończenia matowego powierzchni. W rezultacie otrzymaliśmy 4 nowe warianty płyty: Miedź, Tytan, Stal i Chrom, odzwierciedlające najnowsze trendy i dające nowe możliwości ich wykorzystania.

Skóra (leather) - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.7

Вторник, 11 Апрель 2017

 Trudno o inny, tak wytworny i zmysłowy materiał, jak skóra. Płyty MDF pokryte rekonstruowaną skórą to propozycja dla tych, którzy nie boją się awangardowych połączeń w swoim domu czy biurze. Mają zapach oraz fakturę (strukturę ziarna) w dotyku identyczną jak skóra naturalna. Dzięki nim można uzyskać bardzo elegancki i „ciepły” wystrój projektowanego wnętrza a same meble zyskają szlachetny i wysokogatunkowy wygląd.