RU Niemann Polska

Блог

Mijający rok pod znakiem nowości i innowacji w Niemann Polska

Понедельник, 18 Декабрь 2017

Miniony rok dla Niemann Polska był najlepszym, w krótkiej, bo niespełna 8-letniej historii firmy. Wprowadziliśmy kilkadziesiąt nowości, których próżno szukać u konkurencji. Jak przystało na lidera innowacyjności nie poprzestaliśmy tylko na wprowadzaniu nowych produktów ale zaproponowaliśmy zupełnie nowe rozwiązania, które z miejsca spotkały się z dużym zainteresowaniem rynku meblowego w Polsce.

Imitation - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.10

Четверг, 30 Ноябрь 2017

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się nasza linia produktów „Leather”, czyli fronty ze skóry rekonstruowanej. Postanowiliśmy rozszerzyć ją jeszcze o rozwiązanie ekonomiczne. Płyty Imitation to laminat syntetyczny imitujący dwie struktury skóry nazwane Texas i Mexico, naniesiony na płytę MDF grubości 18 mm.

Lustro PET - jak dbać o fronty Niemann Polska. Poradnik dla fachowca i domownika - cz.9

Вторник, 21 Ноябрь 2017

W wyniku naniesienia na płytę MDF o grubości 18,5 mm warstwy wysoko odbijającej folii poliestrowej otrzymaliśmy powierzchnie idealnie odzwierciedlającą lustro. Przy czym płyta Lustro PET w porównaniu do prawdziwego lustra jest o wiele lżejsze i bezpieczniejsza (nietłukąca).

„Giovanni Meble” - nowy gracz na rynku

Понедельник, 30 Октябрь 2017

„Giovanni Meble” to nowa marka na rynku ale oparta na wieloletnim doświadczeniu ludzi z branży. O misji, ofercie, produktach oraz materiałach z których wykonywane są meble rozmawiamy z Łukaszem Hawrotem, dyrektorem zarządzającym „Giovanni Meble”.

 

Nastała "epoka kamienia" w zabudowie kuchennej

Четверг, 19 Октябрь 2017

Najważniejszym aspektem urządzania kuchni są obecnie materiały. I nie chodzi tylko o wybór solidnych tworzyw, ale również takich, które spełnią funkcję estetyczną. Hitem ostatnich lat są wnętrza inspirowane naturalnymi surowcami - zwłaszcza powierzchnie imitujące beton i kamień. W związku z ogromną popularnością wspomnianych materiałów, Niemann Polska wprowadził do swojego portfolio produkty nawiązujące do tych trendów.

 

Miedź, chrom, złoto oraz inox wkraczają w świat mebli

Пятница, 29 Сентябрь 2017

Wydawać by się mogło, że na rynku meblarskim nie ma już szans na innowacyjność. Bo co można zaproponować nowego? Otóż nic bardziej mylnego. Oczekiwania projektantów wnętrz, architektów oraz konsumentów są każdego roku coraz większe. Na popularności zyskują meble wykonane z płyt i frontów imitujących powierzchnie metaliczne. Niemann Polska ma w swojej ofercie produkty uszlachetnione m.in. miedzią, stalą, złotem czy inoxem.