RU Niemann Polska

Блог

Bieżące trendy w designie według projektantów

Понедельник, 12 Март 2018

Po pierwszych trzech miesiącach roku krystalizują się trendy w designie bieżącego roku. Rok 2018 nie przyniesie on diametralnych zmian w trendach, a bardziej rozkwit tych, które już się pojawiły. Z całą pewnością popularna dalej będzie miedź, pastele i drewno. Wśród wiodących kolorów na pewno wymienić trzeba Ultra Violet, uznany za kolor roku 2018 wg. Pantone.

Metalmex - kreatywność, innowacyjność i sprecyzowane plany na przyszłość

Понедельник, 26 Февраль 2018

Metalmex to firma oferująca akcesoria do produkcji mebli i aranżacji wnętrz największych producentów w branży, świadcząca usługi w zakresie cięcia i okleinowania płyt. Firma z 30-to letnim doświadczeniem, polskim kapitałem, profesjonalną kadrą i opracowaną strategią rozwoju na przyszłość. O budowaniu silnej marki, w oparciu o skuteczne działania marketingowe oraz sztukę, rozmawiamy z Violettą Kowalczyk, współwłaścicielką Metalmex.

Płyty wyprodukowane w Niemann Polska podbijają Indie oraz RPA

Вторник, 13 Февраль 2018

Niewykonalne dla innych, wykonalne dla nas. Współpraca z Indiami i RPA zaczęła się jak większość podobnych przypadków. Ktoś czegoś nie chciał, nie mógł lub nie umiał zrobić.

 

Hygge w projektowaniu. Czym się charakteryzuje i dlaczego jest takie popularne

Четверг, 25 Январь 2018

Hygge jest już prawie wszędzie. Określenie to znajdziemy na każdym blogu czy instagramie, a książki o tematyce prawdopodobnie jednego z najpiękniejszych duńskich słów pojawiają się jak grzyby po deszczu. Termin ten obecnie robi ogromną furorę również w naszym kraju. Słyszymy o kawiarniach, restauracjach, wnętrzach, a nawet nieruchomościach w stylu hygge. Mimo,że pojęcie to jest „sprzedawane” wszędzie i w każdej dziedzinie życia to tak naprawdę hygge nie da się ani sprzedać ani kupić.

Ekspresowa dostawa indywidualnie dopasowanej niebieskiej płyty dla firmy „Heban”

Пятница, 19 Январь 2018

Niewykonalne? Nie dla nas! Tak w skrócie można opisać współpracę Niemann Polska z firmą „Heban” przy zleceniu, którego nikt inny nie chciał się podjąć.

 

Odśwież kuchnie z Niemann Polska

Пятница, 29 Декабрь 2017

Zmiana frontów kuchennych to prosty sposób na odnowienie zniszczonych mebli. To także rozwiązanie dla tych, których kuchnia jest w dobrym stanie, ale już się opatrzyła i chcieliby coś zmienić nadając powiew świeżości swojemu mieszkaniu. Zakup nowych frontów jest szybszym i mniej kosztownym sposobem na odmienienie wyglądu wnętrza, niż kompleksowa wymiana całej zabudowy kuchennej.