RU Niemann Polska

Блог

Nowocześnie zaprojektowana kuchnia: zdjęcia, aktualności i pomysły – część 1

Пятница, 29 Июнь 2018

Kuchnia to wyjątkowe pomieszczenie w naszym domu. Niezależnie czy jest zamknięta czy otwarta to piękny i stylowy wygląd kuchni jest tak samo ważny jak wystrój innych pomieszczeń np. salonu, sypialni, pokoju dziecięcego. Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń, które mogą nadać niesamowitego wyglądu naszemu całemu mieszkaniu. Urządźmy ją tak, abyśmy chcieli się nią chwalić.

Bezpieczne i nietłukące się materiały do produkcji mebli, imitujące szkło i lustro

Пятница, 15 Июнь 2018

Szklane fronty w kuchni lub wielkie lustra w szafach przesuwnych nadają meblom estetyki i wyrafinowania. Kto ma takie meble wie jak ostrożnie trzeba się z nimi obchodzić, aby ich nie stłuc. Dzięki innowacyjnym płytom meblowym Kristall i Lustro Pet od Niemann Polska raz na zawsze można zapomnieć o obawach związanych z uszkodzeniem takich mebli.

ADS, czyli Artykuły Dla Stolarzy – nowy partner Niemann Polska

Понедельник, 28 Май 2018

ADS to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w branży meblarskiej. Firmę tworzy zespół młodych ludzi, ambitnych i kreatywnych, którzy dbają o szeroko pojęte dobro klienta. O misji, ofercie, i pomyśle na biznes rozmawiamy z Sylwią Więcławską, właścicielką marki ADS -www.stolarze.com.pl.

„Sloping” – najlepszym projektem w konkursie na stanowisko wystawiennicze firmy Niemann Polska

Четверг, 17 Май 2018

Konkurs zorganizowany wspólnie przez Niemann Polska i Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku rozstrzygnięty. Laureatką jednogłośnie została Alicja Korbut za projekt o nazwie „Sloping”. Nagrodą główną w konkursie, oprócz realizacji projektu, było 2000 zł.

Wyjątkowa współpraca Niemann Polska i Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

Понедельник, 23 Апрель 2018

Biznes i sztuka to dwa różne światy, których integracja może dać zaskakujący, elektryzujący efekt. Połączenie sił Niemann Polska i Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych zaowocowało wyjątkowym pomysłem na konkurs. Zadaniem studentek III Pracowni Projektowania Architektury Wnętrz ASP w Gdańsku było stworzenie projektu stanowiska wystawienniczego na potrzeby Niemann Polska. Nagrodą główną w konkursie było 2000 zł.

Niedoskonałe jest piękne. Wabi-sabi, nowy trend w projektowaniu

Пятница, 30 Март 2018

W ostatnim czasie zaczyna być bardzo popularny japoński trend wabi-sabi odwołujący się do natury i rzemiosła, czyli surowe drewno, naturalne tkaniny jak len czy bawełna, ceramika z gliny. Po duńskim hygge i szwedzkim lagom kolejna inspiracja dla branży projektowej płynie do nas z Japonii.