RU Niemann Polska

Блог

Stolarsko- projektancki duet

Четверг, 29 Наябрь 2018

Stolarze i projektanci - przyjaciele czy wrogowie? Nigdy wcześniej nie współpracowali ze sobą tak często jak teraz. Jedni stolarze mają stałego projektanta z którym realizują większe projekty, inni okazjonalnie współpracują, pozostali tego unikają. 

Projektant On-line - jak wygląda współpraca?

Воскресенье, 23 Сентябрь 2018

Kontynuujemy temat projektowania wnętrz online. Tym razem przyjrzymy się tematowi Projektanta pracującego z klientem on-line.  W rozmowie z nami projektanci, którzy zajmują się taką działalnością, opowiedzą m.in. o tym jakie są wady i zalety takiego typu projektowania oraz jak wyglądają etapy współpracy.

Projektowanie wnętrza online

Понедельник, 27 Август 2018

Dobra wiadomość! Czasy, kiedy pojęcie "projektowanie wnętrz" wiązało się z czymś bardzo skomplikowanym i wymagającym specjalnej wiedzy, już minęły.  Jeśli masz w głowie pomysł na projekt swojego wymarzonego mieszkania i nie czujesz potrzeby konsultowania tego z projektantem, to możesz skorzystać z dostępnych online aplikacji do projektowania wnętrz.

Nowoczesne projektowanie kuchni: zdjęcia, aktualności, pomysły. Część 2

Четверг, 2 Август 2018

Kuchnia to serce domu i często najbardziej aktywny punkt codziennego życia. Warto więc zadbać, aby meble kuchenne były estetyczne, funkcjonalne i nowoczesne. Radzimy, jakie meble kuchenne będą zarówno trwałe jak i modne.

Współpraca z projektantem wnętrz – tak czy nie? Rozmowa z projektantkami.

Вторник, 17 Июль 2018

 Czy warto skorzystać z usług projektanta? Czy potrzebujemy profesjonalnego projektu do urządzenia standardowego mieszkania? Co lepiej może zrobić projektant wnętrz niż sam właściciel mieszkania?

Zapytaliśmy samych projektantów – dlaczego mielibyśmy skorzystać z ich usług?

Nowocześnie zaprojektowana kuchnia: zdjęcia, aktualności i pomysły – część 1

Пятница, 29 Июнь 2018

Kuchnia to wyjątkowe pomieszczenie w naszym domu. Niezależnie czy jest zamknięta czy otwarta to piękny i stylowy wygląd kuchni jest tak samo ważny jak wystrój innych pomieszczeń np. salonu, sypialni, pokoju dziecięcego. Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń, które mogą nadać niesamowitego wyglądu naszemu całemu mieszkaniu. Urządźmy ją tak, abyśmy chcieli się nią chwalić.